03.07.2018 - RELACJA

Po zorganizowanym przez nas spotkaniu kobiet wspierających ideę elektromobilności, które odbyło się w Centrum Badawczym Pan Kezo w Jabłonnie, pojazdy zeroemisyjne miała okazję przetestować polska aktorka filmowa i teatralna Ewa Gorzelak-Dziduch.

Pani Ewa na samym początku zdecydowała się sprawdzić funkcjonalność niewielkiego pojazdu jakim była trójkołówka partnera kampanii – Wypożyczalni Miejskich Skuterów JedenŚlad. Po początkowych obawach nasza ambasadorka wyruszyła na krótką przejażdżkę. Wszyscy obecni byli pod wrażeniem tego jak świetnie sobie poradziła z tym zadaniem! Aż trudno było uwierzyć, że to jej pierwsze doświadczenie w kierowaniu tego typu pojazdu.

Następnie Pani Ewa przesiadła się na fotel pasażera Tesli S. Podczas przejażdżki z partnerem naszej kampanii Panem Romanem Tabaką z T&T Proenergy naszej ambasadorce zostały zademonstrowane możliwości jakie posiada ten modelu auta elektrycznego. Na Pani Ewie największe wrażenie zrobiła możliwość autonomicznej jazdy, która według zapewnień Pana Romana potrafi być dużym ułatwieniem podczas stania w korku lub podróży po autostradzie. Po poznaniu wszystkich udogodnień Tesli, Pani Ewa zamieniła miejsce pasażera na fotel kierowcy, aby na własnej skórze przekonać się o zaletach samochodów zeroemisyjnych. Podczas przejażdżki miała możliwość przetestować funkcjonalność tego pojazdu pod każdym względem. Do tego zadania również podeszła z pełnym profesjonalizmem i bez cienia strachu, który czasem towarzyszy kobietom podczas ich pierwszych prób jazdy samochodami elektrycznymi.

Po obu testach nasza ambasadorka, którą poproszono o podzielenie się swoimi wrażeniami powiedziała, że przejażdżka Teslą jest niesamowitym wrażeniem. Wszystkie udogodnienia, które proponuje swoim użytkownikom są niezwykle ciekawym i pomocnym rozwiązaniem podczas codziennego użytkowania. Jej serce skradła jednak niepozorna trójkołówka, której obsługa jest dziecinnie prosta. Sam pojazd idealnie wpisuje się w miejski styl życia, ułatwiając codzienne przemieszczanie się na trasie dom-praca, a dzięki swoim gabarytom potrzebuje znacznie mniej miejsca, co stanowi duże udogodnienie w kwestii parkowania w tak dużej aglomeracji jaką jest Warszawa. A dodatkowy fakt, że pojazdy elektryczne nie emitują spalin, jest dla niej jako matki trójki dzieci niezwykle istotne.

napisz do nas

info@kobietazakolkiemelektryka.pl
tel.: +48 732 996 540, +48 795 541 222

Organizator kampanii

Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności
ul. Jana III Sobieskiego 102A lok. U7
00-764 Warszawa

www.psem.pl